41-705 Ruda Śląska

ul. Plebiscytowa 9

przedszkole@mp31.pl

Poznajemy zawody - 23.06.2016r

Z wizytą u dziadka Marysi i Mateusza....

Dzisiaj wyruszyliśmy na pieszą wycieczkę do zakładu pracy dziadka naszej Marysi i Mateusza - p. Edwarda Maksyma Uśmiech. Na powitanie wyszły nam Pani Beata (mama dzieci) oraz Pani Ewa (babcia), które z wielkim uśmiechem powitały dzieci oraz nas Śmiech. Pan Edward z wielkim zaangażowaniem pokazał dzieciom swoje stanowiska, zademonstrował niektóre czynności wykonywane przez mechanika samochodowego i oczywiście  dbał cały czas o bezpieczeństwo dzieci. Należy przyznać, że niektórzy chłopcy już wiedzą co należy używać podczas jazdy Mrugnięcie. Dziękujemy bardzo dziadkowi Marysi i Matika za poświęcony nam czas i opowiedzenie dzieciom o swojej pracy, a Paniom Beacie i Ewie za przygotowany poczęstunek oraz upominki dla każdego dieckaPocałunekA.Sz.