41-705 Ruda Śląska

1% dla przedszkola

1% dla przedszkola

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Od 2016 roku do nadl współpracujemy z Fundacją Studencką "Młodzi Młodym" w celu pozyskania 1% dla naszego przedszkola

DRODZY RODZICE ORAZ SYMPATYCY NASZEJ PLACÓWKI !

Każdy z Was może wspomóc nasze przedszkole przekazując 1% podatku na potrzeby naszej placówki. Pragniemy, aby nasze przedszkolaki spędzały czas w estetycznych, dobrze wyposażonych pomieszczeniach, dlatego uzyskaną kwotę przeznaczymy na zakup sprzętu lub pomocy dydaktycznych.

Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim naszym ofiarodawcom, którzy w ubiegłym roku rozliczeniowym przekazali 1% na nasze przedszkole.

Mamy nadzieję, że i w tym roku wesprzecie Państwo naszą inicjatywę.

W JAKI SPOSÓB MOŻECIE PRZEKAZAĆ SWÓJ 1% ?

Wystarczy wejść na stonę www.fsmm.pl i skorzystać z darmowego programu do rozliczenia podatku.

W deklaracji PIT należy wpisać:

Cel szczegółowy 1% : Przedszkole 31 w Rudzie Śląskiej 6300

Jeżeli chcecie Państwo, aby Wasze pieniądze wpłynęły na naszą placówkę to należy  dokładnie wpisać cel szczegółowy, nic nie pomijając.

Dla ułatwienia, proponujemy zabrać wizytówki które znajdują się na stoliku w szatni.

Czytaj więcej o: 1% dla przedszkola